Tlakové lahve určené pro stlačený vzduch nikdy neplníme čistým kyslíkem:
protože to nedovolují příslušné předpisy
všechny odpovědi jsou správné
protože kyslík dýchaný pod vyšším parciálním tlakem je toxický
protože při styku s mastnotou může dojít k explozi